Přírodní péče o zvířata

Vyvinuto veterináři pro veterináře

Nutravet je inovativní veterinární společnost sídlící ve Velké Británii. Podporujeme dobré životní podmínky zvířat tím, že nabízíme vysoce kvalitní výrobky farmaceutické kvality vyrobené z přírodních ingrediencí, které jsou k dispozici všem majitelům zvířat v zájmovém chovu, výhradně prostřednictvím veterinárních profesionálů.

Image

nutracam int web box 180x180nutracoat int web box 180x180nutraease int web box 180x180nutraflex int web box 180x180nutraflora capsules web box 180x180nutramedic int web box 180x180nutrazyl int web box 180x180nutradigest int web 180x180

Image

Exkluzivně pro veterinární praxe 

Doporučeno veterináři po celém světě

Všechny produkty Nutravet byly vyvinuty veterináři pro veterináře a jsou 100% výhradní pro veterinární praxi. Tento přístup zajišťuje, aby si veterináři udržovali blízký vztah se svými zákazníky a nadále poskytovali nejlepší rady, nejvhodnější individuální péči a zajišťovali dlouhodobý vztah s majiteli domácích zvířat.

Zaměřujeme se na poskytování produktů a služeb nejvyšší kvality přizpůsobených potřebám veterinářů a jejich zákazníků. Cítíme, že tento jedinečný přístup je zásadní pro zachování dlouhodobého přínosu pro pacienty.

Prémiová kvalita

Garance čistoty produktu 

Naše výrobky jsou vyráběny ve Velké Británii ve vládně licencované továrně, fungující podle mezinárodně uznávaného kodexu postupů, označovaného jako „GMP“ (Good Manufacturing Practice). To vyžaduje, aby všechny přísady v našich výrobcích byly před použitím testovány na čistotu podle EU norem.

Vyrábíme dle standardů farmaceutické kvality, testujeme čistotu a kvalitu našich suroviny před výrobou i u dokončeného produktu, abychom zaručili uvedené složení, čistotu a kvalitu.

Naše výrobky využívají 100% aktivních složek bez přidaných objemových látek nebo plnidel, abyste přesně věděli, co výrobky obsahují.

Image
Image

Zaměřeno na životní prostředí

S ohledem na přírodu

Nutravet je řízen v souladu s naší oddaností k dobrým životním podmínkám zvířat a udržitelnosti životního prostředí. Pokud je to možné, používáme na všechny naše výrobky a materiály 100% recyklované obaly. Uvědomujeme si, že náš provoz má vliv na místní, regionální a globální prostředí. Výsledkem je, že se společnost Nutravet zavázala k neustálému zlepšování našeho vlivu na životní prostředí.

Vždy bude brán zřetel na dopady našich surovin na životní prostředí a pokud je to možné, použijeme materiály a komponenty, které jsou a mohou být recyklovány.

Nutravet přijímá holistický a udržitelný přístup k výrobě produktů šetrných k životnímu prostředí. Věříme, že přijetím a důrazem na tyto zásady Nutravet přispívá k udržitelnosti rozvoje celé společnosti.

Distributor pro ČR

Vetys s.r.o
Damníkov 64
561 23

 
© 2021 Nutravet.cz. Všechna práva vyhrazena